Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 400x900x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002105Merk: Bartscher
Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 400x900x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002105Merk: Bartscher
€ 2.912,45 excl. btw
€ 3.524,06 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 400x900x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 2.912,45
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 400x900x(h)850-900mm"
| Verwarmingszones afzonderlijk regelbaar | ja |
| Type onderbouw | Open |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm |
| Staal | |
| Breedte braadoppervlak | 755 mm |
| Braadoppervlak | 760 mm |
| Ontwerp braadoppervlak | 1/2 glad, 1/2 gegroefd td> |
| Bedrijfsmodus | Gas |
| Aantal verwarmingszones | 2 td> |
| Typ | Standalone apparaat |
| Serie | 900 Master |
| Aansluitwaarde | 18kW |