Gas lavasteengrill 900 serie- onderbouw met deur - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002110Merk: Bartscher
Gas lavasteengrill 900 serie- onderbouw met deur - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002110Merk: Bartscher
€ 3.449,38 excl. btw
€ 4.173,75 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Gas lavasteengrill 900 serie- onderbouw met deur - 800x900x(h)900-950mm
1-4 werkdagen
€ 3.449,38
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gas lavasteengrill 900 serie- onderbouw met deur - 800x900x(h)900-950mm"
| Materiaal | RVS | tr>
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - | < /tr>
| Breedte | 800 mm |
| Diepte td> | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 103,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Vermogen (kW): | 24 |
| Aantal kookzones: | 2 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...