Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - soepel - 400x900x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002003Merk: Bartscher
Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - soepel - 400x900x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002003Merk: Bartscher
€ 2.255,98 excl. btw
€ 2.729,74 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - soepel - 400x900x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 2.255,98
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasbakplaat 900 serie - Onderbouw open - soepel - 400x900x(h)850-900mm"
| Onderbouw type | Open | Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm | In hoogte verstelbaar tot | 950 mm |
| Braadoppervlak materiaal | Staal |
| Braadvlakbreedte | 355 mm |
| Braadvlakdiepte | 760 mm |
| Ontwerp kookoppervlak | Glad |
| Bedrijfsmodus | Gas TD> |
| Aantal verwarmingszones | 1 |
| Type | Staande unit | < /TR>
| Serie | 900 Master |
| Aangesloten belasting | < TD>9 kW
| Breedte | 400 mm TD> |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 63,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 9 |
| Aantal kookzones: | 1 |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 760 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |