Elektrische bakplaat - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002113Merk: Bartscher
Elektrische bakplaat - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002113Merk: Bartscher
€ 3.327,24 excl. btw
€ 4.025,96 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrische bakplaat - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x900x(h)900-950mm
1-4 werkdagen
€ 3.327,24
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrische bakplaat - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x900x(h)900-950mm"
| Verwarmingszones afzonderlijk regelbaar | ja |
| Type onderbouw | Open |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Voor duurzaam geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| 121,6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 15 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal kookzones: | 2 |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 760 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuurcontrole per zone: | ja |