Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002091Merk: Bartscher
Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002091Merk: Bartscher
€ 3.047,03 excl. btw
€ 3.686,91 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 3.047,03
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm"
| Verwarmingszones afzonderlijk regelbaar | ja |
| Type onderbouw | Open |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Apparaatpoort | 3 NAC |
| Indicatielampje | Opwarmen Aan/Uit |
| Braadoppervlakmateriaal | Staal |
| Braadvlakbreedte | 720 mm |
| Braadvlakdiepte | 445 mm | tr>
| Ontwerp van bakoppervlak | Glad |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Aantal verwarmingszones | 2 |
| Veiligheidsthermostaat | ja |
| Type | Vloerunit |
| Serie | 700 Classic | Inbegrepen | - |
| Aansluitwaarde | 10 kW |