Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002088Merk: Bartscher
Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002088Merk: Bartscher
€ 3.211,06 excl. btw
€ 3.885,38 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 3.211,06
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm"
| Verwarmingszones afzonderlijk regelbaar | ja |
| Type onderbouw | Open |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Gastype td> | Aardgas H Vloeibaar gas sproeiers en aardgas L sproeiers zijn inbegrepen |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
| Braadoppervlak materiaal | Staal |
| Braadvlak breedte | 720 mm |
| Braadvlak diepte | < td>445 mm|
| Design bakplaat | 1/2 glad, 1/2 gegroefd |
| Bedrijfsmodus | Gas |
| Aantal verwarmingszones | 2 |
| Veiligheidsthermostaat | ja | < /tr>
| Type | Staand apparaat |
| Serie | 700 Classic |
| Inbegrepen | - |
| Aansluitwaarde | td>14 kW |
| Materiaal | CNS 18/10 | tr>
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijk bericht | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte td> | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm< /td> |
| Gewicht | 76,9 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 14 |
| Aantal kookzones: | 2 |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 445 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuurcontrole per zone: | ja |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |