Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002085Merk: Bartscher
Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002085Merk: Bartscher
€ 2.949,60 excl. btw
€ 3.569,02 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 2.949,60
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - soepel - 800x700x(h)850-900mm"
| Onderbouw type | Open |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Gastype TD> | Aardgas H Vloeibaar gas sproeiers en aardgas L sproeiers zijn inbegrepen |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
| Braadoppervlak materiaal | Staal |
| Braadvlakbreedte | 720 mm |
| Braadvlakdiepte | 445 mm |
| Braadoppervlak design | Glad |
| Bedrijfsmodus | Gas |
| Aantal verwarmingszones | 2 |
| Veiligheidsthermostaat | ja |
| Type | Staand apparaat |
| Serie | 700 Classic |
| Inbegrepen TD> | - |
| Aansluitwaarde | 14 kW TD> |
| Materiaal | CZS 18/10 |
| Voor geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm TD> |
| Hoogte | 850 mm | Gewicht | 77,2 kg TD> |
- < /LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 800 |
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 850 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 14 |
| Aantal kookzones: | 2 |
| Bakoppervlak: | glad |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 445 |
|---|---|
| Gewicht van artikel (kg): | 77.2 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal bakoppervlak: | plaatstaal |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuurcontrole per zone: | ja |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |