Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002097Merk: Bartscher
Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002097Merk: Bartscher
€ 3.288,48 excl. btw
€ 3.979,06 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
3-5 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm
3-5 werkdagen
€ 3.288,48
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - glad gegroefd - 800x700x(h)850-900mm"
| Verwarmingszones afzonderlijk regelbaar | ja |
| Type onderbouw | Open |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Apparaatpoort | 3 NAC |
| Indicatielampje | Opwarmen Aan/Uit |
| Braadoppervlakmateriaal | Staal |
| Braadvlakbreedte | 720 mm |
| Braadvlakdiepte | 445 mm | tr>
| Ontwerp bakoppervlak | 1/2 glad, 1/2 gegroefd |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| nummer He izzonen | 2 |
| Veiligheidsthermostaat | ja |
| Type td > | Vloerapparaat |
| Serie | 700 Classic |
| Inbegrepen | - |
| Aansluitwaarde | 10 kW |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 10 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal kookzones: | 2 |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 445 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuurcontrole per zone: | ja |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |