Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002007Merk: Bartscher
Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002007Merk: Bartscher
€ 2.255,98 excl. btw
€ 2.729,74 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 2.255,98
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrische bakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm"
| Onderbouw type | Open | Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm | In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz td> < /tr> |
| Apparaatverbinding | 3 NAC |
| Indicatielampje | Opwarmen On/ Gemaakt van |
| Materiaal bakplaat | Staal |
| Breedte bakplaat | 320 mm |
| Friteeroppervlak | 445 mm |
| Ontwerp braadoppervlak | Gegroefd |
| Elektrisch | |
| Aantal verwarmingszones | 1 |
| ja td> | |
| Type | Staand apparaat |
| Serie | 700 Classic | < /tr>
| Inbegrepen | - |
| Aansluitwaarde< /td> | 5 kW |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijk bericht | - td> |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 46,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 5 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal kookzones: | 1 |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 445 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |