Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1001991Merk: Bartscher
Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1001991Merk: Bartscher
€ 2.195,09 excl. btw
€ 2.656,06 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 2.195,09
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasbakplaat 700 serie - Onderbouw open - gegroefd - 400x700x(h)850-900mm"
| Onderbouw type | Open | Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm | In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
Vloeibare gasmondstukken en aardgas L-mondstukken zijn inbegrepen
| Staal | |
| Breedte braadoppervlak | 320 mm |
| Diepte braadvlak | 445 mm |
| Ontwerp braadvlak | Gegroefd | tr>
| Bedrijfsmodus | Gas |
| Aantal verwarmingszones | 1 | tr>
| Veiligheidsthermostaat td> | ja |
| Type | Vloerapparaat |
| Serie | 700 Classic |
| Inbegrepen | - |
| Aansluitwaarde | 7 kW |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking td> | - |
| Breedte< /td> | 400 mm | tr>
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 44,6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.5 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 7 |
| Aantal kookzones: | 1 |
| Diepte bakoppervlak (mm): | 445 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |