Gaskookpan 900 Serie - niveauregeling - 117 liter - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002191Merk: Bartscher
Gaskookpan 900 Serie - niveauregeling - 117 liter - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002191Merk: Bartscher
€ 9.540,88
Bespaar %discount%
€ 8.223,70 excl. btw
€ 9.950,68 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gaskookpan 900 Serie - niveauregeling - 117 liter - 800x900x(h)900-950mm"
| Gastype | Aardgas H td > |
| Aansluitwaarde | 0, 5 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Besturing | Toggle | < /td>
| Wateraansluiting | Inlaatventiel koud of warm water ø 10 mm |
| Inhoud | 117 liter |
| Netto inhoud | 100 liter |
| Beschikbaar op aanvraag | - |
| Serie | 900 Master |
| 900 mm | |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm | Diameter ketel | 600 mm |
| Boilerhoogte | 415 mm |
| Verwarmingsmethode | Indirect |
| Kenmerken | Automatische niveauregeling |
| Aftapkraan | ja |
| Ketelmateriaal | Dubbelwandig |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch / gas |
| 800 mm | |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| 144,4 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |