Gaskookpan RVS - 113 liter - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002186Merk: Bartscher
Gaskookpan RVS - 113 liter - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002186Merk: Bartscher
€ 8.316,92 excl. btw
€ 10.063,47 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gaskookpan RVS - 113 liter - 800x900x(h)900mm"
| Gastype | Aardgas H |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
Verwarming
Waterniveau
Automatische uitschakeling bij storing
Drukbewaking: trechterfittingen met veiligheidsventiel (ingesteld op 0,5 bar gekalibreerd)
Hoge warmteafgifte volgens CE-DIN 18855 voor snelkookpannen
Mixer kraan voor koud en warm water
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm td> |
| Gewicht | 143,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 21 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...