elektrische kookketel - roestvrij staal - 145 liter - 18kW/400V - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002187Merk: Bartscher
elektrische kookketel - roestvrij staal - 145 liter - 18kW/400V - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002187Merk: Bartscher
€ 8.030,97 excl. btw
€ 9.717,47 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "elektrische kookketel - roestvrij staal - 145 liter - 18kW/400V - 800x900x(h)900mm"
Opwarmen
Waterniveau
Automatische uitschakeling bij storing
Drukbewaking: trechterfittingen met veiligheidsventiel (gekalibreerd op 0,5 bar)
Elektrische verwarming door ingegoten "Incoloy 800" weerstanden van speciale legering
Hoge verwarmingscapaciteit volgens CE-DIN 18855 voor snelkookpannen
Mengkraan voor koud en warm water
| Breedte | 800 mm | < /TR>
| Diepte TD> | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 155,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 18 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...