Gaskookpan RVS - 150 liter - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002190Merk: Bartscher
Gaskookpan RVS - 150 liter - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002190Merk: Bartscher
€ 8.187,83 excl. btw
€ 9.907,27 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gaskookpan RVS - 150 liter - 800x900x(h)900mm"
| Gastype | Aardgas H |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
Verwarming
Waterniveau
Automatische uitschakeling in bij storing
Drukbewaking: trechterfittingen met veiligheidsventiel (gekalibreerd op 0,5 bar )
Hoge warmteafgifte volgens CE-DIN 18855 voor snelkookpannen
Mengkraan voor koud en warm water
| Breedte TD> | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 153,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 21 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |