elektrische kookketel - roestvrij staal - 113 liter - 16kW/400V - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002183Merk: Bartscher
elektrische kookketel - roestvrij staal - 113 liter - 16kW/400V - 800x900x(h)900mm
Art. Nr. 1002183Merk: Bartscher
€ 7.610,88 excl. btw
€ 9.209,16 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "elektrische kookketel - roestvrij staal - 113 liter - 16kW/400V - 800x900x(h)900mm"
| Aangesloten vermogen | 16 kW | < /TR>
| In hoogte verstelbare voetjes | ja |
| Bediening | Toggle | < /TR>
| Wateraansluiting | Koud- of warmwaterinlaatklep ø 10 mm |
| Capaciteit | 113 liter | < /TR>
| Netto inhoud | 102 liter |
| Beschikbaar op aanvraag | Kookketel voor stoomverwarming |
| Serie | - |
| Indicatielampje | Aan/Uit Opwarmen Waterniveau |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Keteldiameter | 600 mm |
| Ketelhoogte | 415 mm |
| Verwarmingsmethode | Indirect |
| Eigenschappen | Automatische waterpeilregeling in de tussenmantel Automatische uitschakeling bij storing Drukbewaking: trechterfittingen met veiligheidsklep (gekalibreerd op 0,5 bar) Elektrische verwarming door ingegoten "Incoloy 800" weerstanden van speciale legering Hoge verwarmingscapaciteit volgens CE-DIN 18855 voor snelkookpannen Mengkraan voor koud en warm water | < /TR>
| Aftapkraan | ja |
| Ketelmateriaal | RVS | TR>
| Temperatuurregeling | 2 niveaus |
| Bedrijfsmodus | Elektronisch |
| Materiaal TD> | RVS |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 800 mm | /TR>|
| Diepte | 900 mm | |
| Hoogte | 900 mm | |
| Gewicht | TD> | 143,0 kg |
- LI>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 16 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...