Elektrische Kookpan Serie 900 - niveauregeling - 135 liter - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002185Merk: Bartscher
Elektrische Kookpan Serie 900 - niveauregeling - 135 liter - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002185Merk: Bartscher
€ 8.109,00 excl. btw
€ 9.811,89 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrische Kookpan Serie 900 - niveauregeling - 135 liter - 800x900x(h)900-950mm"
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatverbinding | 3 NAC |
| Aansluitwaarde | 18 kW | < /tr>
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| Bediening | Toggle | tr>
| Wateraansluiting | Inlaatventiel voor koud of warm water ø 10 mm |
| Inhoud | 152 liter | < /tr>
| Netto inhoud | 135 liter |
| Beschikbaar op aanvraag | - | tr>
| Serie | 900 Master |
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm |
| Diameter kom | 600 mm |
| Hoogte ketel | 540 mm |
| Verwarmingsmethode | < td>Indirect|
| Eigenschappen | Automatische niveauregeling |
| Aftapkraan | ja |
| Ketelmateriaal | Dubbelwandig |
| Bedrijfswijze | Elektrisch |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijk bericht | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm | tr>
| Gewicht | 145,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 18 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...