Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond- 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002102Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond- 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002102Merk: Bartscher
€ 3.278,47 excl. btw
€ 3.966,95 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond- 800x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 3.278,47
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond- 800x700x(h)850-900mm"
| Temperatuurbereik van | 100 °C | tr >
| Temperatuurbereik tot | 300 °C |
| Aantal slots | 3 |
| Afstand tussen de plateaus | 90 mm |
| Materiaal kookkamer | RVS | tr>
| Ovenfuncties | Hete lucht |
| Oventype | Elektrisch td> tr> |
| Ovenvolume | 58 liter |
| Aansluitwaarde oven | 3,65 kW < / td> |
| Gastronorm | 1/1 GN |
| Breedte oven | 535 mm < /td> |
| Diepe oven | 370 mm |
| Hoogte oven | 290 mm < /td> |
| Oveneigenschappen | - |
| Dampafzuiging | ja td > |
| Multifunctionele oven | ja |
| In hoogte verstelbaar van | 850 mm td > |
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50 Hz < /td> |
| Apparaatverbinding | 3 NAC |
| Type | Staand apparaat |
| Aansluitwaarde | 14,05 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Kenmerken td> | - |
| Verdeling van kookplaten | 4 x 2,6 kW |
| Grootte van kookplaten | < td>4 x Ø 220 mm|
| Inbegrepen | - |
| Serie | < td>700 Classic|
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Type kookplaten | Elektrisch |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 89,4 kg | tr>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Diepte (mm): | 370 |
| Hoogte (mm): | 290 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 14.05 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal lades: | 3 |
| Aantal + maat GN: | 1x1/1 |
| Aantal branders: | 4 |
| Breedte intern (mm): | 535 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Tussenruimte schappen (mm): | 90 |
| Temperatuur van (°C): | 100 |
| Temperatuur tot (°C): | 300 |