Elektrisch fornuis 900 serie - elektrische oven - 6 kookzones vierkant - 1200x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002177Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 900 serie - elektrische oven - 6 kookzones vierkant - 1200x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002177Merk: Bartscher
€ 6.463,48 excl. btw
€ 7.820,81 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 900 serie - elektrische oven - 6 kookzones vierkant - 1200x900x(h)900-950mm"
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaataansluiting td> | 3 NAC |
| Type< /td> | Staand apparaat |
| Aangesloten vermogen | 29,6 kW |
| Hoogte -verstelbare voeten | ja |
| Eigenschappen | - |
| Verdeling van kookplaten | 6 x 4 kW |
| Grootte kookplaten | 300 x 300 mm |
| Inbegrepen | - |
| Serie | 900 Master |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Soort kookplaten | Elektrisch |
| Aantal kookpitten | 6 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijkere opmerking | - |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm | < /tr>
| Gewicht | 172,6 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Diepte (mm): | 550 |
| Hoogte (mm): | 300 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 29.6 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal + maat GN: | 1x2/1 |
| Aantal branders: | 6 |
| Breedte intern (mm): | 655 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuur van (°C): | 70 |
| Temperatuur tot (°C): | 300 |