Elektrisch fornuis 900 serie - elektrische oven - 4 kookzones vierkant - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002153Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 900 serie - elektrische oven - 4 kookzones vierkant - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002153Merk: Bartscher
€ 4.817,35 excl. btw
€ 5.828,99 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 900 serie - elektrische oven - 4 kookzones vierkant - 800x900x(h)900-950mm"
| Temperatuurbereik van | 70 °C | tr >
| Temperatuurbereik tot | 300 °C |
| Oven type | Elektrisch | tr>
| Aansluitwaarde oven | 5,6 kW |
| Gastronorm | 2/1 GN td> |
| Breedte oven | 655 mm |
| Diepe oven | 550 mm td> |
| Hoogte oven | 300 mm |
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm td> |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | < td>50/60 Hz|
| Apparaatverbinding | 3 NAC |
| Type | Staande eenheid |
| Aansluitwaarde | < td>21,6 kW|
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Kenmerken< /td> < td>- | |
| Verdeling van kookplaten | 4 x 4 kW |
| Afmetingen aantal kookplaten | 300 x 300 mm |
| Inbegrepen | - |
| Serie | < td>900 Master|
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Type kookplaten | Elektrisch |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 125,2 kg | tr>
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Diepte (mm): | 550 |
| Hoogte (mm): | 300 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 21.6 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal + maat GN: | 1x2/1 |
| Aantal branders: | 4 |
| Breedte intern (mm): | 655 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Temperatuur van (°C): | 70 |
| Temperatuur tot (°C): | 300 |