Elektrisch fornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 kookzones vierkant - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002109Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 kookzones vierkant - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002109Merk: Bartscher
€ 3.364,47 excl. btw
€ 4.071,01 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
3-5 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 kookzones vierkant - 800x900x(h)900-950mm"
| Onderbouw type | Open | In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm | tr>
| Spanning | 400 V | < /tr>
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatpoort | 3 NAC td > |
| Type | Staand apparaat < /td> |
| Aansluitwaarde | 16 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Kenmerken | - |
| Verdeling van kookplaten | 4 x 4 kW |
| Afmeting kookplaten | 300 x 300 mm |
| Inbegrepen | - |
| Serie | 900 Master |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch | tr>
| Soort kookplaten | Elektrisch td> |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm | Hoogte | 900 mm |
| Gewicht | 84,2 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 16 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal branders: | 4 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
Dit product heeft een score van %score%, dit betekent dat het een positieve bedrage levert aan toekomstige generaties
Meer...