Keramisch fornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 velden - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002142Merk: Bartscher
Keramisch fornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 velden - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002142Merk: Bartscher
€ 4.052,97 excl. btw
€ 4.904,09 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Keramisch fornuis 900 serie - Onderbouw open - 4 velden - 800x900x(h)900-950mm"
| Onderbouw type | Open | In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm | tr>
| Spanning | 400 V < /td> |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatverbinding | 3 NAC td> |
| Materiaal kookplaat | Glas |
| Type | Staand apparaat |
| Aansluitwaarde | 16 kW td> |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| Kenmerken | - | < /tr>
| Verdeling kookplaten | 4 x 4 kW |
| Grootte kookplaten | < td>4 x Ø 265 mm|
| Inbegrepen | - |
| Serie | < td>900 Master|
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Type kookplaten | < td>Glaskeramiek < /tr>|
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 16 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal branders: | 4 |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 950 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |