Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 6 kookzones vierkant - 1200x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002151Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 6 kookzones vierkant - 1200x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1002151Merk: Bartscher
€ 4.893,77 excl. btw
€ 5.921,46 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
3-5 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 700 serie - elektrische oven - 6 kookzones vierkant - 1200x700x(h)850-900mm"
| CNS 18/10 | |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja | Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm td> |
| Gewicht | 128,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Diepte (mm): | 370 |
| Hoogte (mm): | 290 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 19.25 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal lades: | 3 |
| Aantal + maat GN: | 1x1/1 |
| Aantal branders: | 6 |
| Breedte intern (mm): | 535 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Tussenruimte schappen (mm): | 90 |
| Temperatuur van (°C): | 100 |
| Temperatuur tot (°C): | 300 |