Elektrisch fornuis 600 serie - Elektrische oven - 4 kookzones rond - 600x600x(h)900mm
Art. Nr. 1001992Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 600 serie - Elektrische oven - 4 kookzones rond - 600x600x(h)900mm
Art. Nr. 1001992Merk: Bartscher
€ 2.038,28 excl. btw
€ 2.466,32 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 600 serie - Elektrische oven - 4 kookzones rond - 600x600x(h)900mm"
| Temperatuurbereik van | 50 °C | tr >
| Temperatuurbereik tot | 250 °C |
| Ovenfuncties | Hete lucht Grill < br />Boven-/onderwarmte |
| Oventype | Elektrisch |
| Oveninhoud< /td> | 58 liter |
| Aansluitwaarde oven | 2,2 kW |
| Breedte oven | 450 mm |
| Diepe oven | 380 mm |
| Ovenhoogte | 315 mm |
| Oveneigenschappen | Dubbeldeurs beglazing |
| Multifunctioneel oven | ja |
| 400 V | |
| Frequentie | 50 Hz |
| 3 NAC |
| Type | Staand apparaat |
| Aansluitwaarde | 10,2 kW |
| Verdeling kookplaten | 4 x 2 kW |
| Grootte kookplaten | Ø 185 mm | < / tr>
| Inclusief | 1 rooster 1 bakplaat |
| Serie | 600 snacks < /td> |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Soort kookplaten | Elektrisch td > |
| Aantal kookzones | 4 |
Vogue
RVS werktafel - Bodemschap - 1500x600x(h)900mm
1-3 werkdagen
1 Varianten
- Deskundig advies over werktafel
- Tafel aanpasbaar met meer opties
- Werktafel ideaal voor drukke keuken
- RVS werktafel is duurzaam
€ 253,22