Elektrisch fornuis 700 serie - Onderbouw open - 4 kookplaten rond - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1001937Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 700 serie - Onderbouw open - 4 kookplaten rond - 800x700x(h)850-900mm
Art. Nr. 1001937Merk: Bartscher
€ 1.677,56 excl. btw
€ 2.029,85 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Elektrisch fornuis 700 serie - Onderbouw open - 4 kookplaten rond - 800x700x(h)850-900mm
1-4 werkdagen
€ 1.677,56
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Elektrisch fornuis 700 serie - Onderbouw open - 4 kookplaten rond - 800x700x(h)850-900mm"
| Verkrijgbaar op aanvraag | Met vierkante kookplaten | < /tr>
| Type onderbouw | Openen < /td> |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Apparaataansluiting | 3 NAC |
| Type | < td>Staand apparaat|
| Aangesloten vermogen | 10,4 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Verdeling kookplaten | 4 x 2,6 kW |
| Grootte kookplaten | Ø 220 mm |
| Inbegrepen | - |
| Serie td> | 700 Classic |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Type kookplaten td > | Elektrisch |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 50,0 kg td > |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 10.4 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal branders: | 4 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 850 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |