Elektrisch fornuis 650 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond - 700x650x(h)870mm
Art. Nr. 1002031Merk: Bartscher
Elektrisch fornuis 650 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond - 700x650x(h)870mm
Art. Nr. 1002031Merk: Bartscher
€ 2.946,89 excl. btw
€ 3.565,74 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
3-5 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Elektrisch fornuis 650 serie - elektrische oven - 4 kookplaten rond - 700x650x(h)870mm"
| Temperatuurbereik van | 110 °C | tr >
| Temperatuurbereik tot | 280 °C |
| Oven type | Elektrisch | tr>
| Aansluitwaarde oven | 4,3 kW |
| Gastronorm | 1/1 GN td> |
| Breedte oven | 570 mm |
| Diepe oven | 490 mm td> |
| Hoogte oven | 295 mm |
| Multifunctionele oven | nee td > |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatpoort | 3 NAC |
| Type | < td>Staand apparaat|
| Aangesloten vermogen | 12,4 kW |
| In hoogte verstelbare voeten | ja |
| Verdeling van kookplaten | 2 x 2,6 kW, x 1,5 kW |
| Grootte kookplaten | 2 x Ø 220 mm, 2 x Ø 180 mm |
| Inbegrepen | 1 rooster 1 bakplaat |
| Serie td> | 650 Snack |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch |
| Soort kookzones | Elektrisch |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Materiaal | CNS 18/10 |
| Voor duurzaam geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 650 mm< /td > |
| Hoogte | 870 mm |
| Gewicht | 70,0 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 700 |
| Diepte (mm): | 650 |
| Hoogte (mm): | 870 |
| Energie aansluiting: | netvoeding |
| Vermogen (kW): | 12.4 |
| Aansluiting (V): | 400 |
| Aantal + maat GN: | 1x1/1 |
| Aantal branders: | 4 |
| Breedte intern (mm): | 570 |
|---|---|
| Display: | Analoog |
| Frequentie (Hz): | [50,60] |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Max diameter pan (mm): | 220+180 |
| Temperatuur van (°C): | 110 |
| Temperatuur tot (°C): | 280 |