Zeepdispenser - 140x145x(h)310mm - 2000ml
Art. Nr. 1025030Merk: XXLselect
Zeepdispenser - 140x145x(h)310mm - 2000ml
Art. Nr. 1025030Merk: XXLselect
€ 56,82 excl. btw
€ 68,75 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeepdispenser - 140x145x(h)310mm - 2000ml"
Specificaties:
| Materiaal | ABS kunststof |
|---|---|
| Hoogte | 310 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Gewicht | 0,95 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Toepassing | Navulbaar |
| Vulling | Vloeibare zeep, alcoholgel, lotions en crèmes (niet meegeleverd) |
| Dosering | 2 ml per slag |
| Inhoud | 2000 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|