Zeep- & desinfectiemiddeldispenser automatisch - 190x90x(h)280 - 500ml
Art. Nr. 1025056Merk: XXLselect
Zeep- & desinfectiemiddeldispenser automatisch - 190x90x(h)280 - 500ml
Art. Nr. 1025056Merk: XXLselect
€ 169,39 excl. btw
€ 204,96 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
2 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeep- & desinfectiemiddeldispenser automatisch - 190x90x(h)280 - 500ml"
Specificaties:
| Materiaal | ABS kunststof wit/grijs |
|---|---|
| Hoogte | 280 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Gewicht | 0,85 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Vrijstaand of voor wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zepen, gel, handdesinfectiemiddelen en lotions |
| Dosering | Instelbaar in 0,8 ml, 1,2ml en 1,8 ml |
| Inhoud | 500 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|