RVS Zeep- & desinfectiemiddeldispenser - 1000ml
Art. Nr. 1025046Merk: XXLselect
RVS Zeep- & desinfectiemiddeldispenser - 1000ml
Art. Nr. 1025046Merk: XXLselect
€ 140,21 excl. btw
€ 169,65 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS Zeep- & desinfectiemiddeldispenser - 1000ml"
Specificaties:
| Materiaal | Geborsteld RVS |
|---|---|
| Hoogte | 324 mm |
| Breedte | 94 mm |
| Diepte | 151 mm |
| Dosering | Instelbaar in 0,8 ml, 1,5ml en 2,0 ml |
| Gewicht | 2 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zepen, handdesinfectiemiddelen en lotions |
| Capaciteit | 1000 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|