RVS TRIO Zeep- & desinfectiemiddeldispenser KB - 2 maten - 3x1000ml - 154x272x(h)284mm
Art. Nr. 1025054Merk: XXLselect
RVS TRIO Zeep- & desinfectiemiddeldispenser KB - 2 maten - 3x1000ml - 154x272x(h)284mm
Art. Nr. 1025054Merk: XXLselect
€ 390,00 excl. btw
€ 471,90 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "RVS TRIO Zeep- & desinfectiemiddeldispenser KB - 2 maten - 3x1000ml - 154x272x(h)284mm"
Specificaties:
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Hoogte | 284 mm |
| Breedte | 272 mm |
| Diepte | 154 mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Dosering | Instelbaar in 0,8 ml, 1,5ml en 2,0 ml. |
| Inhoud | 3 keer 1000 ml |
| Vulling | Vloeibare zepen, handdesinfectiemiddelen en lotions. |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Volume bruikbaar (L): | 0.5 |