Zeep- & desinfectiemiddeldispenser automatisch - 215x99x(h)325mm - 1000ml
Art. Nr. 1025057Merk: XXLselect
Zeep- & desinfectiemiddeldispenser automatisch - 215x99x(h)325mm - 1000ml
Art. Nr. 1025057Merk: XXLselect
€ 184,72 excl. btw
€ 223,51 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
2 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeep- & desinfectiemiddeldispenser automatisch - 215x99x(h)325mm - 1000ml"
Specificaties:
| Materiaal | ABS kunststof |
|---|---|
| Kleur | Wit/Grijs |
| Hoogte | 325 mm |
| Breedte | 99 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Gewicht | 0,93 kg |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Vrijstaand of voor wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zepen, gel, handdesinfectiemiddelen en lotions |
| Dosering | Instelbaar in 0,8 ml, 1,2ml en 1,8 ml |
| Inhoud | 1000 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|