Zeepdispenser - 130x120x(h)255mm - 900ml
Art. Nr. 1025031Merk: XXLselect
Zeepdispenser - 130x120x(h)255mm - 900ml
Art. Nr. 1025031Merk: XXLselect
€ 62,41 excl. btw
€ 75,52 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeepdispenser - 130x120x(h)255mm - 900ml"
Specificaties:
| Materiaal | RVS voorzijde, ABS kunststof zijkanten |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 255 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Gewicht | 0,6 kilo |
| Garantie | 2 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zeep, alcoholgel, lotions en crèmes (niet meegeleverd) |
| Dosering | 2 ml per slag |
| Inhoud | 900 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|