Foam Zeepdispenser kunststof RVS look - 118x110x(h)275 - 1000ml
Art. Nr. 1025025Merk: XXLselect
Foam Zeepdispenser kunststof RVS look - 118x110x(h)275 - 1000ml
Art. Nr. 1025025Merk: XXLselect
€ 42,02 excl. btw
€ 50,84 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Foam Zeepdispenser kunststof RVS look - 118x110x(h)275 - 1000ml"
Specificaties:
| Materiaal | ABS Kunstof RVS look |
|---|---|
| Hoogte | 275 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Garantie | 1 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Foamzeep (niet meegeleverd) |
| Dosering | 0,4 ml per slag |
| Inhoud | 1000 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|