Zeepdispenser - 95x95x(h)190mm - 400ml
Art. Nr. 1025035Merk: XXLselect
Zeepdispenser - 95x95x(h)190mm - 400ml
Art. Nr. 1025035Merk: XXLselect
€ 127,07 excl. btw
€ 153,75 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeepdispenser - 95x95x(h)190mm - 400ml"
Specificaties:
| Materiaal | RVS gelaste kap van 1,25 mm. Mat geslepen |
|---|---|
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Garantie | 3 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Vloeibare zeep, alcoholgel, lotions en crèmes (niet meegeleverd) |
| Dosering | 2 ml per slag |
| Inhoud | 400 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|