Zeepdispenser automatisch - 122x122x(h)245mm - 650ml
Art. Nr. 1025034Merk: XXLselect
Zeepdispenser automatisch - 122x122x(h)245mm - 650ml
Art. Nr. 1025034Merk: XXLselect
€ 187,99 excl. btw
€ 227,47 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Zeepdispenser automatisch - 122x122x(h)245mm - 650ml"
Specificaties:
| Materiaal | RVS gelaste kap van 1,25 mm. Mat geslepen |
|---|---|
| Hoogte | 245 mm |
| Breedte | 122,5 mm |
| Diepte | 122,5 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Dosering | 1 ml per slag |
| Garantie | 3 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | vloeibare zeep, alcoholgel, lotions en crèmes (niet meegeleverd) |
| Inhoud | 650 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|