Gekoelde Display - 40 liter - 670x585x(h)335mm
Art. Nr. 1001713SKU: 700219GMerk: Bartscher
Gekoelde Display - 40 liter - 670x585x(h)335mm
Art. Nr. 1001713SKU: 700219GMerk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Gekoelde Display - 40 liter - 670x585x(h)335mm"
| Brede voetafdruk | 645 mm | ||
| Diepte van de plank | 300 mm | ||
| Materiaal van de plank | RVS | tr> < tr>Nuttige hoogte binnen | 260 mm |
| Materiaal | RVS Glas | Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke mededeling | - |
| Breedte | 670 mm |
| Diepte | < td>585 mm|
| Hoogte | 335 mm |
| Gewicht | 50 pond |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 670 |
| Energieklasse: | D |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Diepte (mm): | 585 |
| Hoogte (mm): | 335 |
| Kleur: | zilver |
| Volume bruto (L): | 40 |
| Vermogen (kW): | 0.105 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Plaatsing: | tafelmodel |
| Aantal legroosters: | 0 |
|---|---|
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Interne verlichting: | nee |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Soort voeten: | geen |
| Veiligheidsglas: | ja |
| Zelfservice: | ja |
| Temperatuur van (°C): | 0 |
| Temperatuur tot (°C): | 6 |