Mini koelvitrine - roestvrij staal - 78 liter - 430x390x(h)986mm
Art. Nr. 1001762SKU: 700478GMerk: Bartscher
Mini koelvitrine - roestvrij staal - 78 liter - 430x390x(h)986mm
Art. Nr. 1001762SKU: 700478GMerk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Mini koelvitrine - roestvrij staal - 78 liter - 430x390x(h)986mm"
| Aantal klemborden | 3 |
| Breedte klembord | 350 mm |
| Diepte klembord | 300 mm |
| Klemborden in hoogte verstelbaar | ja |
| Soort klemborden | Raster, verchroomd |
| Klemborden met prijsrails | nee |
| Materiaal plank | Chroom geplateerd |
| Breedte voetafdruk | 430 mm |
| Diepte voetafdruk | 390 mm |
| Bruikbare hoogte binnen | Variabel |
| Kleur | Zilver |
| Type beglazing | Dubbele beglazing | < /tr>
| veiligheidsglas | nee |
| voorruit | omrand / ingelijst |
| Capaciteit | 78 liter |
| Temperatuurbereik van | < td>2 °C|
| Temperatuurbereik tot | 12 °C |
| Temperatuurregeling< /td> | Digitaal |
| Bedieningsknop | Knop |
| Koeling | < td>Recirculatie|
| R600a | |
| Klimaatklasse | 4 |
| Verdamping condenswater | ja |
| Automatische ontdooifunctie | ja |
| Binnenverlichting | ja |
| Verlichting | LED Afzonderlijk schakelbaar |
| Digitaal display | Ja |
| Deurtype | Deur, Glas |
| Positie van de deur | Aandrijfzijde |
| Deuraanslag | Rechts |
| Deuraanslag verwisselbaar | nee |
| In hoogte verstelbare pootjes | nee |
| Wenkels td> | - |
| Aan/Uit schakelaar | ja |
| Indicatielampje | Aan/Uit |
| Eigenschappen | < td>-|
| Inbegrepen | - |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz < /td> |
| Materiaal | Chroomnikkelstaal |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik td> | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 986 mm |
| Gewicht | 41,8 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 430 |
| Energieklasse: | C |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Diepte (mm): | 390 |
| Hoogte (mm): | 986 |
| Kleur: | zilver |
| Volume bruto (L): | 78 |
| Vermogen (kW): | 0.18 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Plaatsing: | vloermodel |
| Aantal legroosters: | 3 |
| Aantal planken: | 3 |
| Breedte bodemschap (mm): | 350 |
| Diepte bodemschap (mm): | 300 |
|---|---|
| Draairichting deur: | rechts |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Interne verlichting: | ja |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Materiaal buiten: | staal, glas |
| Soort deuropening: | scharnier |
| Soort voeten: | poten |
| Veiligheidsglas: | nee |
| Zelfservice: | nee |
| Temperatuur van (°C): | 2 |
| Temperatuur tot (°C): | 12 |