Mini-koelvitrine - Zwart -78 liter - Circulerende luchtkoeling - 435x385x(h)960mm
Art. Nr. 1001568SKU: 700277GMerk: Bartscher
Mini-koelvitrine - Zwart -78 liter - Circulerende luchtkoeling - 435x385x(h)960mm
Art. Nr. 1001568SKU: 700277GMerk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Mini-koelvitrine - Zwart -78 liter - Circulerende luchtkoeling - 435x385x(h)960mm"
| Aantal klemborden | 3 |
| Breedte klembord | 380 mm |
| Diepte klembord | 325 mm |
| Klemborden in hoogte verstelbaar | ja |
| Type klemborden | Rooster, geplastificeerd gecoat | < /tr >
| Klemborden met prijsrails | nee |
| Materiaal van voetafdruk | Met kunststof gecoat |
| Breedte voetafdruk | 428 mm |
| Diepe voetafdruk | 386 mm |
| Bruikbare binnenhoogte | Variabel |
| Kleur | Zwart |
| Type beglazing | Dubbele beglazing |
| Veiligheidsglas | nee |
| Voorraam | Afgesloten / ingelijst |
| Inhoud | 78 liter |
| Temperatuurbereik van | 2 °C |
| Temperatuurbereik tot | 12 °C |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Besturing | Knop |
| Koeling | Recirculerende lucht |
| R600a | |
| Klimaatklasse | 4 < /td> |
| Condensverdamping | ja |
| Automatische ontdooifunctie | ja td> |
| Binnenverlichting | ja |
| Verlichting | TL-buizen Plafond Afzonderlijk schakelbaar |
| ja | |
| Deurtype< /td> | Deur, glas |
| Positie van de deur | Bedieningszijde |
| Deurstopper | Rechts |
| Deurstopper kan worden gewijzigd | nee |
| Voeten in hoogte verstelbaar | nee |
| - | |
| Aan/uit schakelaar | ja |
| Indicatielampje | Aan/uit |
| - | |
| Inbegrepen | - |
| Verbonden waarde | 0,18 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie td> | 50 Hz |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor permanent geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 435 mm< /td> |
| Diepte | 385 mm |
| Hoogte | 960 mm |
| Gewicht | 32,5 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 435 |
| Energieklasse: | C |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Diepte (mm): | 385 |
| Hoogte (mm): | 960 |
| Kleur: | zwart |
| Volume bruto (L): | 78 |
| Vermogen (kW): | 0.18 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Plaatsing: | vloermodel |
| Aantal legroosters: | 3 |
| Aantal planken: | 3 |
| Breedte bodemschap (mm): | 380 |
| Diepte bodemschap (mm): | 325 |
|---|---|
| Draairichting deur: | rechts |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Interne verlichting: | ja |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Materiaal buiten: | plastic, glas |
| Soort deuropening: | scharnier |
| Soort voeten: | geen |
| Veiligheidsglas: | nee |
| Zelfservice: | nee |
| Temperatuur van (°C): | 2 |
| Temperatuur tot (°C): | 12 |