Mini-koelvitrine - Wit - 86 liter - 425x435x(h)980mm
Art. Nr. 1001597SKU: 700678GMerk: Bartscher
Mini-koelvitrine - Wit - 86 liter - 425x435x(h)980mm
Art. Nr. 1001597SKU: 700678GMerk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Mini-koelvitrine - Wit - 86 liter - 425x435x(h)980mm"
| Aantal klemborden | 3 |
| Breedte van klembord | 357 mm |
| Diepte van klembord | 315 mm |
| Klemborden in hoogte verstelbaar | ja |
| Type klemborden | Roest, verchroomd td> |
| Klemborden met prijsrails | nee |
| Materiaal van voetafdruk | Chroom- geplateerd |
| Breedte voetafdruk | 429 mm |
| Diepe voetafdruk | 425 mm |
| Bruikbare binnenhoogte | Variabel |
| Kleur | Wit |
| Type beglazing | Dubbele beglazing |
| Veiligheidsglas | geen |
| Voorraam | Ingesloten/ingelijst Ingesloten/ingelijst |
| Inhoud | 86 liter |
| Temperatuurbereik van | 2 °C |
| Temperatuurbereik tot | 12 °C |
| Temperatuurregeling | Digitaal < /td> |
| Regeling | Knop |
| Koeling | Recirculerende lucht |
| Koelvloeistof | R600a |
| Klimaatklasse | 4 | Automatische ontdooifunctie | ja |
| Interieur verlichting | ja |
| TL-buizen Plafond Apart schakelbaar | |
| Digitaal display | ja |
| Deurtype | Deur, gebogen |
| Positie van de deur | Beide zijden |
| Deurstop | Rechts |
| Deurstop veranderlijk | nee |
| Voeten in hoogte verstelbaar | nee |
| Zwenkwielen | - |
| Aan/uit schakelaar | ja |
| Indicatielampje | - |
| Eigenschappen | - | tr>
| Inbegrepen | - |
| 0,18 kW | |
| Spanning | 230 V |
| 50 Hz |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja | Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 980 mm |
| Gewicht | 36,5 kg |
|
|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 425 |
| Energieklasse: | C |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Diepte (mm): | 435 |
| Hoogte (mm): | 980 |
| Kleur: | wit |
| Volume bruto (L): | 86 |
| Vermogen (kW): | 0.18 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Plaatsing: | vloermodel |
| Aantal legroosters: | 3 |
| Aantal planken: | 3 |
| Breedte bodemschap (mm): | 357 |
| Diepte bodemschap (mm): | 315 |
|---|---|
| Draairichting deur: | rechts |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Interne verlichting: | ja |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Materiaal buiten: | plastic, glas |
| Soort deuropening: | scharnier |
| Soort voeten: | poten |
| Veiligheidsglas: | nee |
| Zelfservice: | ja |
| Temperatuur van (°C): | 2 |
| Temperatuur tot (°C): | 12 |