Mini-koelvitrine - Wit - 58 liter - Circulerende luchtkoeling - 425x380x(h)805mm
Art. Nr. 1001544SKU: 700258GMerk: Bartscher
Mini-koelvitrine - Wit - 58 liter - Circulerende luchtkoeling - 425x380x(h)805mm
Art. Nr. 1001544SKU: 700258GMerk: Bartscher
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Mini-koelvitrine - Wit - 58 liter - Circulerende luchtkoeling - 425x380x(h)805mm"
| Aantal klemborden | 2 |
| Breedte klembord | 380 mm |
| Diepte klembord | 325 mm |
| Klemborden in hoogte verstelbaar | ja |
| Type klemborden | Rooster, geplastificeerd |
| Klemborden met prijsrails | nee |
| Materiaal van voetafdruk | Plastic gecoat < /td> |
| Breedte voetafdruk | 428 mm |
| Diepe voetafdruk | 386 mm< /td> |
| Bruikbare binnenhoogte | Variabel |
| Kleur | Wit |
| Type beglazing | < td>Dubbele beglazing|
| Veiligheidsglas | geen |
| Voorruit | Ingesloten / ingelijst |
| Inhoud | 58 liter |
| Temperatuurbereik van | < td>2 °C|
| Temperatuurbereik tot | 12 °C |
| Temperatuurregeling< /td> | Digitaal |
| Besturing | Knop |
| Koeling | < td>Recirculerende lucht|
| R600a | |
| Klimaatklasse | 4 |
| Condensatieverdamping | ja |
| Automatische ontdooifunctie | ja |
| Binnenverlichting | ja |
| Verlichting | TL-buizen Plafond |
| Digitaal display | ja |
| Deurtype | Deur, glas |
| Positie van de deur | Bedieningszijde |
| Deurstop | < td>Rechts|
| Deurstop kan worden gewijzigd | nee |
| Voeten in hoogte verstelbaar | geen |
| Zwenkwielen | - |
| Aan/uit-schakelaar | ja |
| Indicatielampje | Aan/uit |
| Kenmerken | - |
| Inbegrepen | - |
| Verbonden waarde | 0,18 kW |
| Spanning | 230 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materiaal | Plastic |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | < td>-
| Breedte | 425 mm | Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 805 mm |
| Gewicht | 28,5 kg |
|
|
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 435 |
| Energieklasse: | B |
| Enkelfähig Score: | 2.4 |
| Diepte (mm): | 385 |
| Hoogte (mm): | 805 |
| Kleur: | wit |
| Volume bruto (L): | 58 |
| Vermogen (kW): | 0.18 |
| Aansluiting (V): | 230 |
| Plaatsing: | vloermodel |
| Aantal legroosters: | 2 |
| Aantal planken: | 2 |
| Breedte bodemschap (mm): | 380 |
| Diepte bodemschap (mm): | 325 |
|---|---|
| Draairichting deur: | rechts |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Interne verlichting: | ja |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Koelmiddel: | r600a |
| Materiaal buiten: | plastic, glas |
| Soort deuropening: | scharnier |
| Soort voeten: | geen |
| Veiligheidsglas: | nee |
| Zelfservice: | nee |
| Temperatuur van (°C): | 2 |
| Temperatuur tot (°C): | 12 |