Glazen mand - 16 compartimenten - Stapelbaar - 500x500x(h)142mm
Art. Nr. 1001165Merk: Bartscher
Glazen mand - 16 compartimenten - Stapelbaar - 500x500x(h)142mm
Art. Nr. 1001165Merk: Bartscher
€ 49,45 excl. btw
€ 59,83 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Spoelkorfwagen - Geschikt voor 7x 500x500mm Korfen - 565x555x(H)1750mm
1-4 werkdagen
€ 158,98
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Glazen mand - 16 compartimenten - Stapelbaar - 500x500x(h)142mm"
| Binnenhoogte | 123 mm< /TD> |
| Stapelbaar | ja |
| Afmeting mand | 500 x 500 mm < /TD>< /TR> |
| Aantal vakken | 16 |
| Kleur | Bruin |
| Versie | Verdeeld |
| Geschikt voor | Glazen Bekers TD> |
| Materiaal | Kunststof | < /TR>
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Gewicht | 2,25 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Kleur: | bruin |
| Aantal planken: | 16 |
| Hoogte intern (mm): | 123 |
|---|---|
| Korfgrootte (mm): | 500 x 500 |
| Materiaal buiten: | plastic |