Glazen mand - 25 vakken - Stapelbaar - 500x500x(h)100mm
Art. Nr. 1001142Merk: Bartscher
Glazen mand - 25 vakken - Stapelbaar - 500x500x(h)100mm
Art. Nr. 1001142Merk: Bartscher
€ 42,39 excl. btw
€ 51,29 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Glazen mand - 25 vakken - Stapelbaar - 500x500x(h)100mm"
| compartimentgrootte | 89 x 89 mm | tr >
| Binnenhoogte | 83 mm< /td> |
| Stapelbaar | ja |
| Afmeting mand | 500 x 500 mm < /td> |
| Aantal compartimenten | 25 |
| Kleur | Bruin |
| Versie | Verdeeld |
| Geschikt voor | Glazen | tr>
| Materiaal | Kunststof | Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | < td>500 mm|
| Hoogte | 100 mm |
| Gewicht | td>1.616 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Kleur: | bruin |
| Aantal planken: | 25 |
| Hoogte intern (mm): | 83 |
|---|---|
| Korfgrootte (mm): | 500 x 500 |
| Materiaal buiten: | plastic |