Glazen mand - 36 vakken - Stapelbaar - 500x500x(h)225mm
Art. Nr. 1001227Merk: Bartscher
Glazen mand - 36 vakken - Stapelbaar - 500x500x(h)225mm
Art. Nr. 1001227Merk: Bartscher
€ 73,62 excl. btw
€ 89,08 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Glazen mand - 36 vakken - Stapelbaar - 500x500x(h)225mm"
| Binnenhoogte | 207 mm< /TD> |
| Stapelbaar | ja |
| Afmeting mand | 500 x 500 mm < /TD>< /TR> |
| Aantal vakken | 36 |
| Kleur | Bruin |
| Versie | Gesplitst |
| Geschikt voor | Glazen | TR>
| Materiaal | Kunststof | Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | < TD>500 mm|
| Hoogte | 225 mm |
| Gewicht TD> | 3.642 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Kleur: | bruin |
| Aantal planken: | 36 |
| Hoogte intern (mm): | 207 |
|---|---|
| Korfgrootte (mm): | 500 x 500 |
| Materiaal buiten: | plastic |