Automatische Zeepdispenser - 105x110x(h)270mm - 750ml
Art. Nr. 1025024Merk: XXLselect
Automatische Zeepdispenser - 105x110x(h)270mm - 750ml
Art. Nr. 1025024Merk: XXLselect
€ 102,96 excl. btw
€ 124,58 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Automatische Zeepdispenser - 105x110x(h)270mm - 750ml"
Specificaties:
| Materiaal | ABS kunststof |
|---|---|
| Hoogte | 270 mm |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Gewicht | 0,67 kg |
| Garantie | 1 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | vloeibare zepen en alcoholgel (niet meegeleverd) |
| Dosering | 1 ml per slag |
| Kleur | Wit |
| Inhoud | 750 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | grijs |