Foamzeepdispenser automatisch - 118x115x(h)265mm - 1000ml
Art. Nr. 1025026Merk: XXLselect
Foamzeepdispenser automatisch - 118x115x(h)265mm - 1000ml
Art. Nr. 1025026Merk: XXLselect
€ 92,86 excl. btw
€ 112,36 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-2 werkdagen
Jouw voordelen:
Express levering:
1-2 werkdagen
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Foamzeepdispenser automatisch - 118x115x(h)265mm - 1000ml"
Specificaties:
| Materiaal | ABS Kunstof |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 265 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 118 mm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Garantie | 1 jaar na aankoopdatum |
| Toepassing | Wandmontage |
| Vulling | Foamzeep |
| Dosering | 0,4 ml per slag |
| Inhoud | 1000 ml |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | wit |