Vrijstaande gasfriteuse 900 serie - 2x20 liter - 36 kW - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002157Merk: Bartscher
Vrijstaande gasfriteuse 900 serie - 2x20 liter - 36 kW - 800x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002157Merk: Bartscher
€ 4.660,79 excl. btw
€ 5.639,56 incl. btw
Geleverd in:
3 weken
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
Bartscher
Vrijstaande gasfriteuse 900 serie - 2x20 liter - 36 kW - 800x900x(h)900-950mm
1-4 werkdagen
€ 4.660,79
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Vrijstaande gasfriteuse 900 serie - 2x20 liter - 36 kW - 800x900x(h)900-950mm"
| Spanning | 230 V | tr >
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatverbinding | Klaar om aan te sluiten | tr>
| Aansluitwaarde gas | 36 kW |
| Type onderbouw | Deur | tr>
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm | tr>
| Gastype | < td>Aardgas H < /td>
| Brede mand | 290 mm |
| Diepte mand | 450 mm |
| Hoogte mand | < td>115 mm
| Vetopvangbak | ja |
| Geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Serie | 900 Master |
| Kleur | Zilver |
| Type | Staande eenheid |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch / gas |
| Aantal zwembaden | 2 | Inbindvolume | < td>20 liter
| Aantal manden | 2 | Smeerkraan | ja |
| Bediening | Toggle |
| nee | |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja |
| Kenmerken | - |
| Aansluitwaarde | 0,005 kW |