Vrijstaande gasfriteuse 900-serie - Onderbouwdeur - 20 liter - 400x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002082Merk: Bartscher
Vrijstaande gasfriteuse 900-serie - Onderbouwdeur - 20 liter - 400x900x(h)900-950mm
Art. Nr. 1002082Merk: Bartscher
€ 2.981,97 excl. btw
€ 3.608,18 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Productinformatie "Vrijstaande gasfriteuse 900-serie - Onderbouwdeur - 20 liter - 400x900x(h)900-950mm"
| Spanning | 230 V | tr >
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Apparaatverbinding | Klaar om aan te sluiten | tr>
| Aansluitwaarde gas | 18 kW |
| Onderbouw type | Deur | tr>
| In hoogte verstelbaar van | 900 mm |
| In hoogte verstelbaar tot | 950 mm | tr>
| Gastype | < td>Aardgas H < /td>
| Brede mand | 290 mm |
| Diepte mand | 450 mm |
| Hoogte mand | < td>115 mm
| Vetopvangbak | ja |
| Geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Serie | 900 Master |
| Kleur | Zilver |
| Type | Staande eenheid |
| Bedrijfsmodus | Elektrisch / gas |
| Aantal tanks | 1 | Breedte tanks | 290 mm |
| Diepte bak | 450 mm | Hoogte wasbak | 115 mm |
| Inhoud mand | 20 liter | Aantal manden | < td>1
| Smeerkraan | ja |
| Bediening | Toggle | < /td>
| Aan/uit schakelaar | nee |
| In hoogte verstelbare voeten | ja | < /td>
| Eigenschappen | - |
| Aansluitwaarde | 0,005 kW |