RVS werktafel 1200x700(H)x900mm
Art. Nr. 1001522Merk: Bartscher
RVS werktafel 1200x700(H)x900mm
Art. Nr. 1001522Merk: Bartscher
€ 342,48 excl. btw
€ 414,40 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "RVS werktafel 1200x700(H)x900mm"
| Montagetype | Stekkersysteem |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja | TR>
| Beschikbaar op aanvraag | - |
| In hoogte verstelbaar van | 860 mm | TR>
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Basisbasis | ja TD> |
| Opstand | - |
| Leveringsconditie | Bouwpakket (eenvoudige montage) |
| Totaal draagvermogen, max. | 280 kg |
| Belastbaar werkblad, max.< /TD> | 160 kg TD> |
| Laadvermogen basisbasis, max. | 120 kg |
| Onderstel in hoogte verstelbaar | ja |
| Werkbladversie | Volledig | Basisvloerversie | Volledige oppervlakte TD> |
| Eigenschappen | - | Tussenvloer | Nee | TR>
| Breedte werkblad | 1200 mm | Diepte werkblad | 700 mm | TR>
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja |
| Belangrijke opmerking | - |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte TD> | 900 mm |
| Gewicht TD> | 25,12 kg |
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 1200 |
| Enkelfähig Score: | 3.2 |
| Diepte (mm): | 700 |
| Hoogte (mm): | 900 |
| Aantal deuren: | 0 |
| Aantal lades: | 0 |
| Verzendingsstaat: | gedemonteerd |
| Aantal planken: | 1 |
| Hoogte verstelbaar tot (mm): | 900 |
|---|---|
| Hoogte verstelbaar van (mm): | 860 |
| Hoogte verstelbare poten: | ja |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Max draagvermogen (kg): | 280 |
| Model v/d tafel: | centraal |
| Soort voeten: | poten |
| Spatrand incl: | nee |
| Verstevigd werkblad: | nee |