RVS werktafel 1000x700(H)x900mm
Art. Nr. 1001502Merk: Bartscher
RVS werktafel 1000x700(H)x900mm
Art. Nr. 1001502Merk: Bartscher
€ 287,87 excl. btw
€ 348,32 incl. btw
Op voorraad
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "RVS werktafel 1000x700(H)x900mm"
| Montagetype | Stekkersysteem |
| Voeten in hoogte verstelbaar | ja | TR>
| Beschikbaar op aanvraag | - |
| In hoogte verstelbaar van | 860 mm | TR>
| In hoogte verstelbaar tot | 900 mm |
| Basisbasis | ja TD> |
| Opstand | - |
| Leveringsconditie | Bouwpakket (eenvoudige montage) |
| Totaal draagvermogen, max. | 280 kg |
| Belastbaar werkblad, max.< /TD> | 160 kg TD> |
| Laadvermogen basisbasis, max. | 120 kg |
| Onderstel in hoogte verstelbaar | ja |
| Werkbladversie | Volledig | Ondervloerversie | Volledig TD> |
| Tussenplank | Nee |
| Breed werkoppervlak | 1000 mm |
| Diep werkoppervlak | 700 mm | TR>