Gasfriteuse 650 Serie - 8 liter - 7 kW - 400x650x(h)295mm
Art. Nr. 1001940Merk: Bartscher
Gasfriteuse 650 Serie - 8 liter - 7 kW - 400x650x(h)295mm
Art. Nr. 1001940Merk: Bartscher
€ 2.018,87 excl. btw
€ 2.442,83 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasfriteuse 650 Serie - 8 liter - 7 kW - 400x650x(h)295mm"
| Gastype | Vloeibaar gas Aardgasmondstukken zijn inbegrepen td> |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
| Vet container | nee |
| Geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Serie < /td> | 650 Snack |
| Kleur | Zilver |
| Type | Tafelapparaat |
| Bedrijfsmodus td> | Gas |
| Aantal wasbakken | 1 |
| Breedte wastafels | 250 mm |
| Diepte wastafel | 530 mm |
| Hoogte wasbak | 230 mm |
| Inhoud mand | 8 liter |
| Aantal aantal manden | 1 |
| Koude zone | nee |
| Veiligheidsthermostaat | ja | < /td>
| Smeerkraan | ja |
| Temperatuurbereik van | 120 °C td> |
| Temperatuurbereik tot | 180 °C | Bediening | Toggle |
| Indicatielampje | - |
| nee | |
| Voeten in hoogte verstelbaar | nee |
| Kenmerken | - |
| Aangesloten vermogen | 7 kW |
| Inbegrepen | 1 mandje 1 deksel |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte< /td> | 650 mm |
| 295 mm | |
| Gewicht | 24,6 kg |
OPMERKING: Gebruik van het hier getoonde product is niet geschikt voor mobiel gebruik *. Elke garantie voor schade die hieruit voortvloeit wordt uitdrukkelijk uitgesloten.
*Met mobiel onder gebruik wordt verstaan ??het gebruik in een rijdend vervoermiddel, in het bijzonder een foodtruck, snackwagen etc.
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Kleur: | zilver |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 7 |
| Aantal containers: | 1 |
| Aantal segmenten: | 1 |
| Afvoerkraan: | ja |
| Diepte mand (mm): | 338 |
| Diepte tank (mm): | 530 |
| Hoogte mand (mm): | 230 |
|---|---|
| Hoogte tank (mm): | 110 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Lekbak: | nee |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |
| Volume bruikbaar (L): | 8 |
| Temperatuur van (°C): | 120 |
| Temperatuur tot (°C): | 180 |