Gasfriteuse 650 Serie - 2x8 liter - 14 kW - 600x650x(h)295mm
Art. Nr. 1002071Merk: Bartscher
Gasfriteuse 650 Serie - 2x8 liter - 14 kW - 600x650x(h)295mm
Art. Nr. 1002071Merk: Bartscher
€ 3.534,91 excl. btw
€ 4.277,24 incl. btw
Op voorraad
Geleverd in:
1-4 werkdagen
Jouw voordelen:
14-dagen retourservice
Zowel zakelijke als particuliere klanten kunnen ongebruikte & onbeschadigde producten retourneren in originele verpakking.
Top merken, vertrouwde service
De beste merken voor u geselecteerd. Getrainde product experts klaar om u te helpen.
Kwaliteit tegen een eerlijke prijs
1 jaar garantie
Zakelijk bestellen op factuur
Voor zakelijke klanten en publieke instellingen. Meer info
dagen
uur
minuten
Vaak samen gekocht
€ 00,00
€ 00,00 incl. btw
Productinformatie "Gasfriteuse 650 Serie - 2x8 liter - 14 kW - 600x650x(h)295mm"
| Gastype | Vloeibaar gas Aardgasmondstukken zijn inbegrepen td> |
| Ontstekingstype | Piëzo-ontsteking |
| Vet container | nee |
| Geschikt voor commercieel gebruik | ja |
| Serie < /td> | 650 Snack |
| Kleur | Zilver |
| Type | Tafelapparaat |
| Bedrijfsmodus td> | Gas |
| Aantal zwembaden | 2 |
| Breedte zwembaden | 250 mm |
| Diepte wastafel | 530 mm |
| Hoogte wasbak | 230 mm |
| Inhoud mand | 8 liter |
| Aantal manden | < td>2|
| Koude zone | nee |
| Veiligheidsthermostaat | ja | < /td>
| Smeerkraan | ja |
| Temperatuurbereik van | 120 °C td> |
| Temperatuurbereik tot | 180 °C | Bediening | Toggle |
| Indicatielampje | - |
| nee | |
| Voeten in hoogte verstelbaar | nee |
| Kenmerken | - |
| Aangesloten vermogen | 14 kW |
| Inbegrepen | 2 manden 2 deksels |
| Materiaal | CNS 18 /10 |
| Geschikt voor permanent commercieel gebruik | ja < /td> |
| Belangrijk bericht | < td>-
| Breedte | 600 mm | Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 295 mm |
| Gewicht | 42,4 kg |
*Met mobiel onder gebruik wordt verstaan ??het gebruik in een rijdend vervoermiddel, in het bijzonder een foodtruck, snackwagen etc.
| Conditie: | Nieuw |
|---|---|
| Breedte (mm): | 600 |
| Enkelfähig Score: | 2.8 |
| Diepte (mm): | 650 |
| Hoogte (mm): | 295 |
| Kleur: | zilver |
| Energie aansluiting: | gas |
| Vermogen (kW): | 14 |
| Vermogen (kW): | 14 |
| Aantal deuren: | 0 |
| Aantal containers: | 2 |
| Aantal segmenten: | 2 |
| Afvoerkraan: | ja |
| Diepte mand (mm): | 338 |
| Diepte tank (mm): | 530 |
|---|---|
| Gasaansluiting: | [natural gas, propane] |
| Gewicht van artikel (kg): | 42.4 |
| Hoogte mand (mm): | 230 |
| Hoogte tank (mm): | 110 |
| Hoogte verstelbare poten: | nee |
| Lekbak: | nee |
| Materiaal buiten: | roestvast staal |
| Met koude zone: | nee |
| Veiligheidsthermostaat: | ja |
| Volume bruikbaar (L): | 8 |
| Volume v/h segment (L): | 8 |
| Temperatuur van (°C): | 120 |
| Temperatuur tot (°C): | 180 |